O nás

Denne človek stojí pred desiatkami rozhodnutí a každé z nich ponúka minimálne dve možnosti – ľahšie a ťažšie riešenie. Nezáleží na tom, ako sme sa rozhodli včera. Rozhodli sme sa tak, ako sme považovali za najlepšie s tými znalosťami, ktoré sme v tom čase mali. Záleží však na tom, ako sa rozhodneme práve teraz.

Zrušte si predplatné Netflixu, vypnite telku, odložte telefón, rozhliadnite sa okolo seba a urobte rozhodnutie. Staňte sa ECO HERO!

Žiadny skutočný hrdina nezískal svoje schopnosti a nepreslávil sa zo dňa na deň. Chce to čas, trpezlivosť, obetu, odhodlanie skoncovať s pohodlnosťou a snahou vždy si vybrať pre seba jednoduchšiu alternatívu. Zahoďte všetky výhovorky! Začnite tým, čo máte hneď po ruke – SEBOU. Čo dnes zmeníte? Ako dnes zmeníte svoj život?

My Vám nemôžeme ukázať celú cestu, pretože každý skutočný hrdina si musí nájsť svoju cestu sám. Môžeme Vám však ukázať naše kroky a každodenné rozhodnutia, aj tie nesprávne, aj také, ktoré by ste Vy v živote neurobili. Veď ktovie, možno aj vďaka nim budete vedieť aspoň vykročiť…

Veľa šťastia!

Petra a Miro

Ak sa ti článok páčil, navštív našu FB stránku ECO HERO Magazine, a klikni na „páči sa mi to“, nech ti neuniknú žiadne novinky a nápady, ako môžeš pomôcť bojovať proti najzávažnejším problémom životného prostredia.

Pridajte Komentár

Návrat hore